Bestuur

Door op de naam van het bestuurslid (of zijn of haar emailadres) te klikken wordt je automatisch doorverwezen naar het emailadres van de betreffende persoon.

Robert Bolt
AdresHoofdstraat 13
Postcode9321 CB
PlaatsPeize
Telefoon06-53888972
Emailvoorzitter@dstv-peize.nl
FunctieVoorzitter
BehartigtExterne contacten, contactpersoon herenconditiegym, contactpersoon Rebels, contactpersoon loopgroepen
Alie Gelissen
AdresRoderweg 17
Postcode9321 TS
PlaatsPeize
Telefoon06-45131289
Emailsecretariaat@dstv-peize.nl
FunctieSecretaris
BehartigtContactpersoon springgroep, contractbeheer, materiaalbeheer
Simone van der Ende
AdresStelmaker 14
Postcode9321 KE
PlaatsPeize
Telefoon06-46438371
Emailpenningmeester@dstv-peize.nl
FunctiePenningmeester
BehartigtFinanciƫle administratie, betalingen, contracten trainers, contactpersoon Nijntje
Jitty Straatsma
AdresEikenlaan 18
Postcode9321 GD
PlaatsPeize
Telefoon06-13520161
Emailledenadministratie@dstv-peize.nl
FunctieLedenadministratie
BehartigtLedenadministratie, aan- en afmeldingen
Agnes Heikens
AdresKibbelslaglaan 4
Postcode9321 TB
PlaatsBunne
Telefoon06-14636564
Emailagnes@dstv-peize.nl
FunctieAlgemeen bestuurslid
BehartigtContactpersoon Streetdance, Kabouters en Toestelgym
Ada Laverman
AdresBerkenlaan 81
Postcode9321 GV
PlaatsPeize
Telefoon050-5033959
Emailada@dstv-peize.nl
FunctieAlgemeen bestuurslid
BehartigtEvenementen, projecten, contactpersoon Ilona, attenties ziekte en verjaardagen, sponsoren
Maaike MorseltOndersteuning penningmeester
Marjanne FolkersmaNotulering bestuursvergaderingen
Jan de JongOndersteuning ledenadministratie, materiaalbeheer